Masaż Kobido Warszawa

Msaż- Chwila Relaksu Dla Ciebie Czy Dla Was?

Zabieg Kobido

Karty Podarunkowe

Masaż Kobido Warszawa- Praga

Kobido Massage to japoński rytuał upiększający wykorzystujący techniki relaksacji głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Pokochały go nie tylko celebrytki, ale wszystkie kobiety i mężczyźni, którzy szukają różnych sposobów na poprawę kondycji swojej skóry i przywrócenie jej wyglądu. Czym jest masaż Kobe? Jak to działa i jakich efektów możemy się spodziewać? Czy można to zrobić w domu? Kto na tym najbardziej skorzysta, a kto nie powinien się poddawać? Dołącz do nas, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania i dowiedzieć się więcej o historii masażu Kobido.

Masaż Twarzy

60-minutowy jest najczęściej wybierany przez mieszkańców z Warszawa Anin.

Masaż Kobido

Masaż kobido inaczej masaż twarzy, który jest naturalnym liftingiem.

Redukcja Zmarszczek

Dzięki masażowi twarzy redukujemy i ujędrniamy skórę

Beauty&Massage

Ile kosztuje zabieg Kobido?

Masaże Lecznicze

Co to jest masaż Kobido?

Masaż Kobido, zwany także niechirurgicznym liftingiem twarzy, to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu wywodzący się z Japonii. Kobido oznacza „starożytną metodę piękna”, a jej celem jest dogłębne odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny ​​oraz odprężenie ciała i umysłu.

Beauty&Massage

Czy warto robić Kobido?

U młodych dorosłych kuracja działa zapobiegawczo, wpływając na utrzymanie jędrności i elastyczności skóry. Dla osób starszych Kobido pozwala osiągnąć efekty widoczne gołym okiem: zmniejszenie widoczności zmarszczek, wygładzenie skóry, ujędrnienie i uniesienie owalu twarzy.

Masaże Lecznicze

Jak często wykonywać masaż Kobido?

Podstawą jest regularność, choć efekty zauważymy już po pierwszej sesji. Aby były trwałe, warto zdecydować się na pakiet 5-7 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Beauty&Massage

Czy masaż Kobido jest bezpieczny?

Masaż Kobido składa się z kilku etapów, które obejmują szybkie i energiczne ruchy, które na początku mogą wywoływać uczucie niemal dyskomfortu. Ale założeniem masażu jest pobudzenie poszczególnych partii twarzy, jest to zabieg całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny.

Masaże Lecznicze

Po jakim czasie widać efekty masażu twarzy?

Znaleźliśmy dowody na to, że masaż twarzy i joga mogą znacznie poprawić ich wygląd. Regularny samodzielny masaż i ćwiczenia mogą przynieść rezultaty już po dwóch lub trzech miesiącach. Jednak rezultaty profesjonalnego masażu są natychmiastowe.

Masaż Kobido Warszawa

Czy masaż Kobido jest bolesny?

Zabieg KOBIDO można określić jako intensywny masaż twarzy. Dociera do głębokich struktur skóry i poprawia owal twarzy ruchami liftingującymi. -Może być lekko bolesny,szczególnie w miejscach, gdzie mięśnie są często napięte przez stres(np. mięśnie szczęki).

Masaż Kobido Warszawa

Czy po Kobido są siniaki?

Zastosowanie baniek powietrznych powoduje przekrwienie krwi i jej nadmiar jest  wydalany, co może pozostawić siniaki pozabiegu, ale są one ponownie wchłaniane.  Zabieg jest  przyjemny, aefekt terapeutyczny.

Masaż Kobido Na Warszawskiej Pradze

Zarezerwuj wizytę

W zabieganym dniu znajdź chwilę relaksu dla siebie! Sprawdź nasz grafik, aby dopasować termin wizyty do swoich potrzeb. Nasi fizjoterapeuci są do usług i zajmą się Tobą z pełnym zaangażowaniem.

Doświadczona kadra chętnie doradzi, który z masaży sprawdzi się w Twoim przypadku. Masaż leczniczy, relaksacyjny, a może sportowy? Możesz wybierać z pełnej gamy możliwości.

Salon Masażu Warszawa

W zabieganym świecie każdy zasługuje na chwilę relaksu i odpoczynku, dzięki nam odprężysz się, a twój umysł będzie zrelaksowany.

MASAŻE BEAUTY&MASSAGE​

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Shopping Cart
Scroll to Top

Promocje Tygodnia

- 10% Masaż
Tkanek Głębokich

Zadzwoń i umów się na masaż Tkanek Głębokich